Od 1991 do dnia dzisiejszego

Nasze studio założyliśmy w 1991 roku jako specjalistyczne laboratorium mokrej obróbki zdjęć z atelier fotograficznym nakierowanym na rozwijający się rynek reklamy i wystawiennictwa muzealnego. Bazą była szeroka maszyna przeciągowa Kreonite  o szerokości 120cm. W celu poszerzenia możliwości wykonawczych i oprawy konieczne stało się rozwinięcie warsztatowe co pociągnęło za sobą konieczność zwiększenia powierzchni studia.

Następnym logicznym krokiem rozwojowym okazała się komputeryzacja procesów projektowania i wdrożenie druku cyfrowego, który z czasem wyparł mokrą obróbkę zdjęć. Tu ważnym aspektem okazała się ekologia w technologii drukowania. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na technologię firmy Roland, która była pionierem takiego podejścia.

Dzisiaj bazujemy na druku ploterowym o fotograficznej jakości powiązanym z bardzo szeroką oprawą warsztatową , możliwościami montażu i projektowaniem grafiki.

Działanie

W realizacji zleconych nam zadań, często nietypowych, niejednokrotnie zachodzących o inne branże musimy stosować autorskie podejście, wiedzę, rozwiązania i pomysły. Zawsze jednak staramy się pracować na materiałach dedykowanych o najwyższej jakości.

 

Zapraszamy do współpracy.